Team

Ons team is groot genoeg om alle nodige expertise in huis te hebben, maar klein genoeg om hecht samen te werken en persoonlijk maatwerk te leveren. Onze vaste medewerkers:

Profielfoto Diederik Bots

Diederik Bots

Directeur/ eigenaar

diederik@pampus.nl
Profielfoto Bart Kuilman

Bart Kuilman

Directeur/ eigenaar

bart@pampus.nl
Profielfoto Bart van der Hucht

Bart van der Hucht

Event/ projectmanager

bart.h@pampus.nl
Profielfoto Maarten Verver

Maarten Verver

Eventmanager

maarten@pampus.nl
Profielfoto Maartje Leerink

Maartje Leerink

Project/ accountmanager

maartje@pampus.nl
Profielfoto Carolaine Emerenciana

Carolaine Emerenciana

Accountmanager

carolaine@pampus.nl
Terug naar over ons